admin

Kjo spikere e bukur italiane shfaqë pjesë të trupit të saj më shumë se që duhet (VIDEO)

Gazetarja televizive italiane në TG 5, ishe ulur para një tavoline qelqi dhe për këtë fakt kishte harruar krejtësisht. Po të ishte e vetëdijshme se tavolina është e tejdukshme me siguri që shikuesve nuk do iu dhuronte skenen e pamjes së hapësirës ndërmjet këmbëve të saj. Tridhjetëetetë vjeçarja Constanza Calabrese, …

Artikulli i plotë »

Vdiq pasi i dha lamtumirën dashurisë së jetës, ja kush është shqiptari që humbi jetën në aksidentin tragjik (FOTO)

Shqiptari Morsi Gjezi, 34-vjeç, ka ndërruar në një aksident të ndodhur paraditen e sotme në Italinë fqinjë. Ai po udhëtonte në autostradën e San Marinos me një automjet të ngarkuar me rreth 20 ton mbeturina të ngurta, teksa u përplas në bordurën mbrojtëse anësore. Mediat italiane shkruajnë se shqiptari po …

Artikulli i plotë »