Boksieri sirian që rrahu Seferin, mesazh emocionues për shqiptarët (FOTO)


Boksieri me prejardhje siriano-libaneze, Manuel Charr që mposhti Sefer Seferin, ka treguar dashurinë që e ka për shqiptarët.
Në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, ai postoi një foto me duart si shqiponjë dhe me një mesazh emocionues.
“Unë i dua shumë të gjithë tifozët e mi shqiptar. Zoti e bekoftë Shqipërinë dhe shqiptarët kudo që janë. I juaji, SkënderbegCharr”, ka shkruar ai.
charr

manuel-charr-mit-nacktem-oberkoerper