BOMBARDON DE BIASI : Thotë spanjen do ta mposhtim me rezultat 3:0 (VIDEO)


Shqipëria triumfoi kundër Lihtenshtejnit me rezultat 2:0 në kuadër të kualifikimeve të botërorit Rusia 2018.

Trajneri i Shqipërisë, Gianni de Biasi është shprehur i kënaqur për rezultatin por jo dhe aq për lojën pasi ishte i mendimit se kuqezinjtë mund të kishin luajtur dhe më mirë.
bisaa-780x439