Aktualitete

Emocionuese: BlackLion publikon këngën ‘dridhëruese’ të quajtur z.Komandant (Video)

Reperi tashmë i njohur, Diamant Sinanaj, i cili për publikun njihet si “BlackLion” ka lansuar sot projektin e ri të titulluar “Z. Komandant”. Kënga ka për bazë trajtimin jo të duhur që u është bërë invalidëve të luftës së UÇK-së, sidomos nga bashkëluftëtarët e tyre. Tekstin dhe muzika e këngës …

Artikulli i plotë »

Dalin fotot lakuriq të banores së Big Brother, gjoksi pika e saj më e fortë

Kampionatit Europian të futbollit, të cilët e konsideruan si një nga tifozet seksi të Shqipërisë. Modelja 23-vjeçare nga Elbasani, e cila jeton në Milano është përfolur kohëve të fundit për zmadhimin e gjoksit, fakti që vetë modelja e ka mohuar. Megjithatë, në mbështetje të fjalëve të saj, Esterina ka realizuar …

Artikulli i plotë »

KISHTE VETËM EDHE DISA ORË JETË, MESAZHI I FUNDIT I SAJ PËR TË FEJUARIN I PREKU TE GJITHE ATA QE E LEXUAN (FOTO)

Një 25-vjeçare australiane ka ndarë një mesazh të trishtë në internet me miqtë dhe familjen e saj, pasi mori vesh se kishte vetëm disa orë për të jetuar. Pas një transplanti mushkrie të dështuar, Nardya Miller merr vesh se ka vetëm pak orë për të jetuar, pasi trupi i saj …

Artikulli i plotë »

Vajza e shurdhër mahnit jurinë me zërin e saj, shkon drejtpërdrejt në netët LIVE (VIDEO)

Mandy Harvey është një vajzë e cila humbi dëgjimin në moshën 18 vjeç, ndërsa tani është 29. Ajo ka filluar të këndojë qysh në moshën 4 vjeçare, ndërsa kur humbi dëgjimin, vendosi që të mos këndojë më, për shkak që nuk dinte të dakordonte zërin me melodinë, shkruan lajmi.net Megjithatë, …

Artikulli i plotë »

Luftë e ashpër mes dy zvarranikëve më të rrezikshëm në botë: Pitoni dhe kobra sulmojnë njëra-tjetrën, çfarë mendoni kush ka fituar? (VIDEO)

Një video e postuar së fundmi në rrjetet sociale, shfaq momentin kur dy zvarranikët më të rrezikshëm në botë – pitoni dhe kobra filmohen duke zhvilluar një luftë të ashpër mes vete në një zonë të quajtur MacRitchie në Singapor. Thonë se madhësia nuk ka rëndësi në shumë raste, dhe …

Artikulli i plotë »