Aktualitete

Del video e ‘sherrit’ mes Çiljetës dhe gazetareve të Thumb, ja pse Çiljeta ‘doli’ në mes të emisionit (Video)

Ditën e djeshme u publikua një video e shkurtër që tregonte këngëtaren Çiljeta duke ofenduar gazetaret Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta, e më pas largohej nga emisioni. Por gjatë transmetimit të intervistës sot është kuptuar se ky “incident” ka qenë thjeshtë për të bërë zhurmë në portale dhe rrjetet sociale, …

Artikulli i plotë »

Pacienti luan me kitarë derisa mjekët i bëjnë operacion trurit të tij (VIDEO)

Pacienti luan me kitarë derisa mjekët i bëjnë operacion trurit të tij Derisa mjekët po ja hiqnin tumorin në tru, 40-vjeçari, Rolden Batista, luajti një serenatë për mjekët. Për kënaqësinë e veçantë të mjekëve brazilianë, Batista luajti një nga këngët më të njohura vendore. Vitin e kaluar, pas një seri …

Artikulli i plotë »