Aktualitete

‘Të q…ropt’, grushte mes faturinos dhe qytetarit në një autobus në Tiranë (VIDEO)

Një skenë e dhunshme ka ndodhur vetëm pak minuta më parë pranë zonës së Kamzës në vendin që njihet si “Treshi” pranë Institutit Bujqësor. Një sherr i rëndë është zhvilluar mes një qytetari dhe faturinos së autobusit të linjës së Kamzës. Sipas dëshmitarëve mësohet se faturino e ka sharë nga …

Artikulli i plotë »

“Komshia ishte fiksimi i jetës sime, por një ditë erdhi për të rregulluar një dollap dhe ja çfarë ndodhi”

Një djal shqiptar ka shkruar një rrëfim interesantë për një revistë nga Tirana. Ja mesazhi që e ka dërguar në redaksi. Mua mu desh të jetoja për një kohë të gjatë vetëm pasi prindërit i kisha me punë në Greqi. Në shtëpi vinte më gatuante dhe më lante shtëpinë një …

Artikulli i plotë »

Burri vendos kamerë në dhomën e fëmijëve, ajo çfarë bën bashkëshortja e tij e shokon! (Video)

Një burrë ka vendosur kamerë në dhomën e fëmijëve të tij, në mënyrë që t’i kishte nën kontroll. Është bashkëshortja e tij ajo e cila kishte ndenjur dy orë të plota derisa kishte vënë fëmijët në gjumë. Megjithatë, pas gjithë kësaj “lufte” për gjumë, gruaja në fjalë është kujdesur bukur …

Artikulli i plotë »