Aktualitete

E ruajti virgjërinë për njeriun që do fejohej, 20-vjeçarja 2 ditë pas seksit zbulon të vërtetën shokuese (Foto)

Ta mbash virgjërinë në kohët e sotme për njeriun që ti mendon se do kalosh jetën është e vështirë, kjo jo vetëm për shkak të moshës dhe vështirësisë për t’i rezistuar provokimeve, por edhe sepse është e vështirë të gjesh njeriun ideal. Në momentin që ajo mendoi se e gjeti …

Artikulli i plotë »

I kërkon seks në Facebook, vajza lë ‘me gisht në gojë’ bosin nga Durrësi: E kam 15.000 € natën (FOTO)

Ai i kërkon marrëdhënie seksuale përmes mesazheve në Facebook, ndërsa ajo i kërkon 15.000 euro në këmbim. Ditën e sotme erdhi një bisedë e bërë mbrëmë mes dy të rinjve, shkruan portali “JetaOshQef”. Djali nga Durrësi, duke i dërguar vajzës fotografinë e një makinë të shtrenjtë, tip “Porsche”, kërkon edhe …

Artikulli i plotë »