Aktualitete

“Je futur ti në mesin tonë, ku*vë”, 7 vajza përleshen në rrugë me njëra-tjetrën për një djalë?

Tjeter sherr ka ndodhur sot rreth mesditës në zonën e Astirit, në Tiranë. Të paktën 7 vajza janë përleshur duke gjuajtur njëra-tjetrën me grushte e shqelma. I gjithë sherri është filmuar nga një lokal, ndaj nuk kuptohet mirë se cilat janë grupet e përfshira në konflikt. Ajo që dihet është …

Artikulli i plotë »

Shqiptarja vjen nga Belgjika dhe shkon në disko në Tiranë me dy shokë, por ndodh e papritura Nga: E.Osmani | Publikuar më: 17.02.2017, 19:43

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur më 3 shkurt të vitit të kaluar, por që vendimi është marrë sot. Një vajzë e identifikuar me inicialet G.H. me banim në Belgjikë, kishte dalë me dy shokët e saj në një disko në Tiranë. Ajo kishte me vetë 1800 euro në portofol …

Artikulli i plotë »

Xhuljana nga Laçi do “t’ia bëjë” nesër Lul Bashës/ “Është djalë shumë i bukur dhe vdes për të”

Një grua nga Laçi rreth të pesëdhjetave, e quajtur Xhuljana, ka përgatitur një video për protestën e nesërme. Ajo shprehet se ka qejf “ta bëjë” me Lulzim Bashën pasi ai është djalë i bukur dhe ajo vdes për të. Madje nëse nesër për ndonjë arsye protesta do të anullohet, Xhuljana …

Artikulli i plotë »