Aktualitete

Askush nuk e ka vërejtur këtë detaj te nusja e Shyhrete Behlulit! (Foto)

Ndonëse nuk është fytyrë publike, padashje është bërë një emër i stërfolur ditëve të fundit.Kështu ndodh kur hyn në familjen e këngëtares më të dashur të skenës muzikore. Është fjala për bukuroshen Learta Jakupi e cila kishte fatin të bëhej bashkëshortja e djalit të Shyhrete Behlulit, dhe nusja e saj. …

Artikulli i plotë »