Argëtim

Si kjo festë beqarie s’keni parë kurrë në Tiranë, shikoni si e “masakrojnë” femrat dhëndrin (FOTO)

Të gjithë kemi dëgjuar për festa beqarie ekstravagante, ku para martese partnerët zgjedhin të festojnë jo si zakonisht. Një festë e tillë është bërë në klubin e striptit, ku grupi me djem dhe vajza, pjesë e shoqërisë së dhëndrit, ka ardhur për të festuar një ditë para dasmës. Pak kush …

Artikulli i plotë »

Puthje plotë dashuri, ja si i shkëmbejnë politikanet me gratë e tyre! (FOTO)

Politikanet tanë jashtë politikës duket se në jetën private i kanë punët shumë mirë. Kanë bashkëshortet me të cilat kalojnë jetë të lumtur, ashtu shihet edhe në fotografitë që publikojnë shkruan GazetaBlic. Në një përmbledhje nga GazetaBlic ju sjellim disa nga politikanët tanë të cilët bënë publike fotografi ku shihen …

Artikulli i plotë »

Histori erotike + 16 /Plaka k…: Ju lutem më gjeni picierin nga Shqipëria, ai ishte një tërmet në shtrat

Një grua rreth të 50-ve i ka kërkuar ndihmë prestigjiozes britanike ‘The sun’, pasi ka disa kohë që po kërkon djalin që e la me gojë hapur gjatë marrëdhënieve seksuale. Letra e gruas: Përshëndetje! Doja ndihmën tuaj për të gjetur një shpërndarës picash, i cili punon në një piceri në …

Artikulli i plotë »