Jetë dhe Stil

Bashkëmoshatarët e tallnin për shkak të dhëmbëve duke e quajtur “djaloshi lepur”, pas ndërhyrjes kirurgjike gjërat ndryshuan plotësisht (Video)

Pesë vite më parë Evan Hill, vogëlushi nga Zelanda e Re, njihej kryesisht me nofkën “djaloshi lepur”, pasi këtë epitet e kishte fituar për shkak të dy dhëmbëve të parë që ngjasonin shumë me të lepurit, dhe kështu bashkëmoshatarët e tallnin për këtë. Katër dhëmbët e parë të djaloshit ishin …

Artikulli i plotë »

Djali i saj ndërroi jetë vetëm pas 14 muajsh, arsyeja pse nëna publikoi foton e tij në çastet e fundit të jetës do ju lë pa fjalë!

Djali i saj ndërroi jetë kur ishte vetëm 14 muajsh për shkak të meningjitit, por nëna e tij vendosi të publikoi foton e të voglit në momentet e fundit të jetës, për të sensibilizuar opinionin publik lidhur me sëmundjen e cila shpesh nënvlerësohet. Gaynor McConnell është një 33- vjeçare angleze …

Artikulli i plotë »

Zemër, të rezervoj dhomë dopio apo siutë?”, Andrra i kap mesazhin e një vajze Sinan Hoxhës

Martesa e Sinan Hoxhës u vu në rrezik, kur në telefonin e këngëtarit mbërriti një mesazh komprometues. “Zemër, hotelin do ta rezervoj, të marr dhomë dopio apo suitë?”, ishte mesazhi i një vajze të re dhe simpatike, e cila ishte organizatore koncertesh në Milano. Sigurisht, kushdo që do të lexonte …

Artikulli i plotë »