Kuriozitete

EKSLUZIVE/Thellohet e vërteta e mësueses te Arditi, burri: Ja fotot e mesazhet që tregojnë mashtrimin, por…

publikoi intervistën eksluzive të Armando Kumarakut, burrit të mësuese Eglës, e cila preku të gjithë opinionin publik me dramën e saj familjare që e tregoi te “E diela shqiptare”. Armand Kumaraku, dje tregoi se sa i tronditur ishte nga gjithë ajo që kishte dëgjuar të thuhej për të e për …

Artikulli i plotë »

Vajza e Mimoza Mustafës e Shkumbin Kryeziut me fustan transparent në mbrëmjen e maturës: Shoqërohet me djalin e Shyhrete Behlulit (Foto)

Muaj maj konsiderohet si muaji i mbrëmjeve të maturave, ku shihen të rregulluar bukur dhe elegantë shumë meshkuj dhe vajza. Në mesin e tyre është edhe vajza e dy këngëtarëve shqiptarë Shkumbin Kryeziut dhe Mimoza Mustafës. Rozafa Kryeziu është vajza e çiftit, e cila kishte të veshur një fustan transparent …

Artikulli i plotë »

Ja pse aeroplanët nuk lejohen të fluturojnë mbi Qabe! (video)

Vendi i shenjtë i muslimanëve, Qabeja, është pjesë e zonës ajrore mbi të cilën fluturimi është i ndaluar.Madje, edhe besimtarët myslimanë që shkojnë të vizitojnë vendin e shenjtë detyrohen që të aterojnë në një aeroport tjetër, dhe pastaj të marrin transportin rrugor deri në Mekë, Arabi Saudite. Arsyeja prapa kësaj …

Artikulli i plotë »

Vajza ime e virgjër mbeti shtatzënë pa kryer kurrë marrëdhënie seksuale…

Përshëndetje! Unë që po ju shkruaj jam një grua pesëdhjetëvjeçare, lexuese shumë e rregullt e gazetës suaj. Fakti që vendosa t’ju tregoja historinë time sot, lidhet me një prej pyetjeve që disa vajza i drejtojnë mjekut gjinekolog të gazetës suaj. Është pikërisht pyetja: “A mund të mbetet shtatzënë një femër …

Artikulli i plotë »

SUPER-SKANDAL / Të gjithë në një dhomë dhe me telefona.A është ky Big Brotheri me fallco? (Foto)

Nj ë tjetër skandal ka nxjerrë zbuluar Big Brother, pasi në disa foto të dërguara në redaksinë tone, shihet se si banoret mbajne telefona. Të izlouar në një dhomë, Olsi, Fiorentina dhe Gerta, shihen duke fotografuar dhe me telefona në duar. Pak ditë më parë, u zbulua një tjetër skandal …

Artikulli i plotë »