Shëndetësi

Si ta rrisim organin gjenital 5 cm vetëm për 3 ditë …

Përshëndetje të gjithëve kudoqofshi dhe me këdoqofshi… Dy janë gjërat për të cilat meshkujt nuk tregohen asnjëherë të sinqertë: të ardhurat vjetore dhe përmasat reale të organit gjenital. Nuk janë të paktë në numër ata që i nënshtrohen matjeve të përditshme, me shpresën se mos vërejnë ndonjë ndryshim në madhësi, …

Artikulli i plotë »

“Ja arsyeja pse shumë të rinj shqiptarë janë ende të virgjër”, flet psikoterapeuti

Pangopësia e shqiptarëve me seks, për Jashar Demirin, psikoterapeut, ka të bëjë me rrethana historike të caktuara që ata kanë kaluar. Demiri theksoi, sonte, në emisionin Opinion se ndryshe nga shqiptarët e Shqipërisë, Kosovarët kanë një traditë më të mirë, për vetë faktin, se nuk kanë qenë të shtrënguar me …

Artikulli i plotë »

Assesi nuk mund ta lini duhanin? Epo, pra, pastroni organizmin nga nikotina me këta artikuj

Nëse jeni duhanxhi me siguri keni vërejtur që ndonjëherë trupi nuk përballon mirë nikotinën dhe shfaqen efekte të padëshirueshme të shoqëruara me pasoja të dëmshme të atij vesi vdekjeprurës. Mirëpo, nëse edhe megjithëkëtë nuk dëshironi të lini duhanin, do të mundeni që së paku në ushqim të fusni disa shprehi …

Artikulli i plotë »

Ilaç i lashtë gjerman, i cili i zhbllokon arteret dhe e përmirëson sistemin e imunitetit

Nëse dëshironi ta përmirësoni sistemin e imunitetit apo ta detoksikoni mëlçinë, atëherë ky ilaç natyral është i duhuri për ju. Këtë ilaç të lashtë gjerman mund ta përgatitni në kuzhinën tuaj sepse është tejet ekonomik dhe i lehtë për t’u përgatitur. Përbërësit: – Katër limonë organikë – Dy lugë gjelle …

Artikulli i plotë »

Ky është ushqimi më kancerogjen që ekziston! Shikojeni se si prodhohet në fabrika dhe do të bindeni (Video)

SALSIÇET JANË USHQIMI MË I NJOHUR I SHPEJT NË AMERIKË DHE VETËM ATJE HAHEN RRETH 7 MILIARDË SALSIÇE GJATË VERËS.POR, PAVARËSISHT SE SA I SHIJSHËM ËSHTË KY USHQIM, SALSIÇET JANË ME TË VËRTETË TË DËMSHME PËR SHËNDETIN, TRANSMETON TELEGRAFI. Zakonisht ato bëhen nga mishi pulës, mishi i lopës dhe i …

Artikulli i plotë »