Ballina / ShowBizi

ShowBizi

Ja sa vjet mbushi sot Diellza Kolgeci (Foto)

diellza

Bukuroshja shqiptare, Diellza Kolgeci sot feston 38 vjetorin e lindjes. Ajo qysh në fillimet e para të karrierës ka qenë në top formë dhe në qendër të mediave rozë, shkruan lajmi.net E angazhuar në shumë aktivitete, si këngëtare, modele, miss, aktore etj, Diellza Kolgeci edhe sot po e mban veten …

Artikulli i plotë »