ShowBizi

Kallashi ka vendosur t’i çmendë fansat. Me mëngjes poston një video të nxehtë (Foto/Video)

Vallëtarja dhe këngëtarja Donjeta Kasumi e njohur si Kallashi ka vendosur që me mëngjes t’i çmendë fansat e saj. Kallashi është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo në Instagram e Snapchat ka postuar video e fotografi ku duket shumë provokative,transmeton Gazeta Express. Në videon më poshtë mund të shihni se …

Artikulli i plotë »

Trajneri nuk reziston dot vitheve të tejduskhme nga streçet e Morena-s, ja si ia prek të pasmet (Foto-Video

Morena Taraku këngëtarja seksi e estradës sonë po thyen rrjetin me një video të cilën ditë më parë bëri publike në ‘Snap Chat’. Në atë video Morena tregon se nuk ka të brendshme, madhe aq të holla i ka veshjet saqë lehtë i vërehet gjithçka. E trajneri…çmendet tek e ushtron.

Artikulli i plotë »