Wednesday , 22 February 2017

ShowBizi

E papritur! Shikoni se çfarë dhurate interesante merr Kallashi për Shën Valentin (Foto)

Vallëtarja dhe këngëtarja Donjeta Kasumi e njohur si Kallashi, shumë herë është bërë lajm në mediet rozë për mënyrën e saj të vallëzimit. Kallashi gjithashtu për të gjithë ata që nuk kanë mundësi ta shohin live, ajo kujdeset që të jetë aktive në rrjetet sociale për fansat e saj,transmeton Gazeta …

Artikulli i plotë »

Edhe modelet do t’ia kenë “inat” Big Mamës për këtë trup që ka bërë (Foto)

Këngëtarja e njohur Big Mama është ndër këngëtarët më të dashura për publikun shqiptar. Bigu përveç muzikës ajo po ka sukses edhe në profesionin e saj si moderatore,transmeton Gazeta Express. Gjithmonë e këndshme për publikun, Bigu tani do befasojë fansat me pamjen e saj. Pas operacionit që ka bërë , …

Artikulli i plotë »