ShowBizi

Kur Blero dhe Teuta ishin të martuar, por dinin pak gjëra rreth njëri tjetrit (Video)

Ani pse ishin të martuar dhe kishin krijuar një familje, ish-çifti Blero Muharremi dhe Teuta Krasniqi, nuk dinin edhe shumë gjëra për njëri tjetrin. Në një intervistë të realizuar para disa vitesh, Blero dhe Teuta, tregojnë si u dashuruan dhe si erdhën deri të martesa, përcjellë Magazina.al. Por ajo çfarë …

Artikulli i plotë »

Kur Jehona Sopin, Diellza Kolgecin… e këto nuk i njihte askush (VIDEO) Read more: http://gazetain.com/?p=36896#ixzz4Ya03GY1c

Ishte viti 1996 kur kngëtarja e njohur Jehona Sopi, garonte për “Miss Kosova”. Para 21 viteve ajo nuk ishte ende këngëtare, por karriera e Jehonës kishte nisur nga konkurset e bukurisë, për t’u bërë më vonë një këngëtare e njohur, Në një video të xhiruar në vitin 1996 nga M1 …

Artikulli i plotë »