ShowBizi

Fotot zjarr, por Ilda Bejlerit si pëlqejnë koleget: Janë model i vjetër, nuk janë aspak frymëzuese për mua

Një ndër të ftuarat e pasdites së sotme në emisionin “Rudina” të Rudina Magjistarit ishte gazetarja e sportit, Ilda Bejleri. Në një rrëfim për pasionet dhe për profesionin e saj, Ilda ka dhënë ndër të tjera edhe mendimin për koleget e saj të botës së televizionit, të cilat janë pjesë …

Artikulli i plotë »

Pse Violeta Kukaj-Retkoceri nuk flet për këtë të vërtet të jetës së saj?

KËNGËTARJA VIOLETA KUKAJ-RETKOCERI NUK ËSHTË AKTIVE SIÇ KA QENË. NJË KOHË BILE ISHTE TËRHEQUR SHUMË NGA JETA MUZIKORE, SHKRUAN “KOSOVARJA”. Ajo paralajmëroj një këngë e videoklip të ri, që do të shënoje rikthimin e saj në skenë, por ende asgjë në këtë drejtim. Ndërkohë këngëtarja është mjaftë e angazhuar në …

Artikulli i plotë »

Pasi u “prish” me Shkurten, Shyhrete Behluli “kapet” me Motrat Mustafa (Foto)

Acarimi i raporteve me Shkurte Fejzën e ka shtyer Shyhrete Behlulin të “ndërroi” shoqëri. Dikur e pandashme nga Shkurtja, Shyhretja tani shihet vazhdimisht nën shoqërinë e Motrave Mustafa. Shoqëria e tyre është afruar edhe me familje pasi që të shumta janë takimet edhe me burrat e tyre. Pjesë e “grupit” …

Artikulli i plotë »