Sport

Zbulohet sulmuesi për të cilin Barca dëshiron të paguajë 100 mln euro

Barcelona nuk e ka ndërmend të kursejë as këtë verë në tregun e transferimeve. Siç shkruan gazeta “The Sport”, katalanët janë të gatshëm të shpenzojnë deri në 100 milionë euro gjatë afatit kalimtar të verës, për të sjellë në skuadër një sulmues. Kandidatët potencial për t’u transferuar në Barcelonë, janë …

Artikulli i plotë »

Ramos drejtoi gishtin lart teksa fliste me Piquen, pas kësaj qëndron një histori dhe mesazh i rëndësishëm (Foto/Video)

Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, e ka ngacmuar homologun e tij te Barcelona, Gerard Pique, i cili në të kaluarën është ankuar për gjykim të padrejtë kundrejt skuadrës së tij. Lufta e fjalëve gjithmonë ka dominuar në rrjetet sociale ndërmjet lojtarëve të dy skuadrave rivale, ndërsa në momentin e …

Artikulli i plotë »