Sport

Ky Lojtar ështe tradhetar i kombit e refuzoji Kosoven dhe Shqiperin per të luajtur vetem per greqin …

Eksodi i lojtarëve shqiptarë të ekipeve përfaqësuese të moshave vazhdon, e këtë herë nuk është më Kosova, por Greqia ajo që na rrëmben një tjetër kuqezi Mario Vrusaj është emri i ri i kërkuar së fundmi nga skuadra U21, por 18-vjeçari i të rinjve të Olympiacosit ka vendosur të luajë …

Artikulli i plotë »

Luan Krasniqi flet për humbjen e Nuri Seferit, deklarata e tij nuk t’iu pëlqejë aspak Shqiptarëve

Nuri Seferi e ka humbur luftën ndaj Firat Arslan, në kategorinë WBO në peshën ‘crusier’. Ndërsa Luan Krasniqi për televizorin gjerman ‘Run’ ka thënë se ishte një luftë e mirë dhe se në fund fitoi ai që e meritoi. “Ishte një meç i bukur, gjithçka shkoi perfekt”, ka thënë Krasniqi. …

Artikulli i plotë »