Ballina / Video (faqe 10)

Video

ESHTE VESHTIR TE JESH MUSLIMAN SOT!! Kërkon ndihmë “myslimania me shami” dhe “zeshkania tërheqëse” – ja si reagojnë kalimtarët (Video)

Muslim-Woman-Needs-Help-With-Flat-Tire-What-Would-You-Do

Në kanalin e YouTube “Çfarë do të bënit?” së fundmi është publikuar një video e një eksperimenti sociale. Aty shihet e njëjta vajzë që gjoja se ka nevojë për ndihmë, e cila fillimisht paraqitet si një zeshkane tërheqëse, dhe më pas si një grua myslimane me shami, transmeton Telegrafi. Videoja …

Artikulli i plotë »