Video

Motoçiklistit i del shpirti nga trupi në vend të ngjarjes pas aksidentit (FOTO+VIDEO)

Disa foto të publikuara në internet përshkruajnë një fantazmë, një figurë në formë njeriu duke qëndruar në ajër mbi vendin e ngjarjes ku një motoçiklist ishte aksidentuar, por çfarë është ajo? Në shikim të parë, duket ambulanca në vend të ngjarjes. Por, nëse shikoni nga afër në këtë foto, mund …

Artikulli i plotë »

Plazhistët në Durrës të mos e shohin këtë video, duhet të shkoni menjëherë tek mjeku

Denoncimet për plazhet e pistë në bregdetin shqiptar shtohen përditë dhe më shumë. Një plazhist nga Durrësi, ka denoncuar pikërisht masakrën që po ndodh në plazhin e këtij qyteti, e cila mund t ketë pasoja serioze për jetën e atyre që zgjedhin këtë bregdet për të pushuar. “Pershendetje jeta osh …

Artikulli i plotë »