Ballina / Video (faqe 4)

Video

Video/“Hëna” tmerron banorët e qytetit

385e2fa800000578-0-image-m-13_1473894987484

Një top i madh i fryrë me ajër, me pamjen dhe formën e Hënës shkaktoi kaos në rrugët e një qyteti kinez, duke ‘shtypur’ makina, motorë e këmbësorë. “Hëna” e nisi rrugëtimin e saj të tmerrit pas tajfunit që goditi vendin. Shkak u bënë erat e forta që e lëvizën …

Artikulli i plotë »

A lejohet seksi oral në Islam? (Video)

seksi-oral-650x358-1-600x330

Në Kosovë, ka disa hoxhallarë të cilët përgjigjen në pyetjet e qytetarëve në lidhje me çështje të ndryshme e që kanë të bëjnë me fenë islame. Një nga këto pyetje që i është parashtruar hoxhës, Enis Rama ka të bëjë me seksin oral, nëse ai është i ndaluar apo i …

Artikulli i plotë »