Clinton VS Trump, Vali Corleone zgjedh fituesin, përmend Illuminatin (Video)


15031231 1790254771232042 7824334329068126208 n by LajmeFlash
I pyetur se Vali Corleonen se kë zgjedh ai për president në ShBA dhe përgjigja e tij lidhet me Illuminati. Për të kuptuar se çfarë ka thënë ai, shikojeni videon më poshtë.
vali-corleone-king-702x336-650x336-600x310