Detajet e tmerrshme/ 17-vjeçarja aborton fëmijën me deformime: Më përdhunoi babai


Zbardhen të tjera detaje të tmerrshme nga ngjarje e raportuar sot nga Policia e Vlorës, e cila tha se ka shpallur në kërkim shtetasin me inicialet V.Ç, pasi dyshohet se ky 41 vjeçar, ka abuzuar seksualisht me vajzën e tij adoleshente.

“Balkan web” shkruan se ditën kur mësoi që ishte shtatzënë, ajo u detyrua të abortojë fetusin me deformime. 17-­vjeçarja nga Vlora ka denoncuar në polici se është përdhunuar nga i ati pak muaj më parë dhe fryt i këtij përdhunimi dyshohet se ishte edhe foshnja që mbante në bark.
cd-680x350