“Hajde merrma në g***”, publikohen bisedat intime dhe degjenerohet keq këngëtari shqiptar (FOTO+VIDEO)


2 Ton ka rënë pre e mashtrimit të një vajze e cila ka publikuar më pas të gjihë bisedën intime që ata kanë bërë së bashku. Bisedat janë publikuar në Prive. al dhe thuhet se këto janë bërë me profilin zyrtar të këngëtarit në Instagram.
Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë që 2TON “tradhtohet” nga femrat që ka në krah. Pak kohë më parë një vajzë me të cilën këngëtari kishte kaluar natën, ka publikuar të gjitha fotot dhe videot intime me të.
ton_1467787712-1153278