Kush ështe vajza me sy të bukur qe po e çmend Prishtinën?


Vajza me kaqurrela dhe me sy ngjyrë qielli Njomza Kongjeli është nga Prishtina.Njomza me herët ishte fotomodele ndërsa ka marrur pjesë edhe në disa videospote të këngetrëve te mirënjohur.
A thua cili është ai fatlum që do ta rrëmbej zemrën e kësaj bukurosheje,pasi që në profilet e saj instagram dhe Facebook njomza pos shoqerisë se saj nuk ka të publikuar ndonjë foto që të lenë të kuptosh se ajo është në lidhje me dikend.
0-241-500x300