LAJM I FUNDIT : Blindohet Sllatina Policija Rrethon Fshatin me AUTOBLINDA


Një lexues i portalit TetovaSot njofton se në hyrje të fshatit Sllatinë në Tetovë ka prani të autoblindave të policisë dhe policisë speciale, ku prania e tyre sipas tij është në disa pika të ndryshme.
Sipas tij ai thot se ka pasur kontrolle që në ora 5 të mengjesit. Nuk dihet ende shkaqet se pse është kjo prani e policisë në hyrje të fshatit Sllatinë./TetovaSot/
autoblinda-620x330