Mrekullia Zotit!! Ja Si Shpeton Foshnja 4 Muajshe Nga ky Aksident…


Pamje tmerruese shfaqin momentin kur një veturë aksidentohet për shkak të humbjes së kontrollit.
Fatmirësisht foshnja 4 muajshe që gjendej aty nuk pati asnjë lëndim, pasi ishte i vendosur në ulësen e fëmijëve, shkruan Dailmyail, transmeton lajmi.net.
Kjo ngjarje e filmuar nga një veturë tjetër ka ndodhur në një autostradë të Uellsit. Pavarësisht pamjeve shokuese të gjithë pasagjerët i shpëtuan vdekjes dhe lëndimeve.
Mike Colborne, 48 vjeçar, menaxher i shëndetit dhe sigurisë në ‘Owens Group’, tha se brenda në veturë ishte ngasësi i veturës së bashku me gruan dhe foshnjën e tij. Fatmirësisht të gjithë kanë shpëtuar”, tha ai.
30d0e14e00000578-3428636-image-a-1_1454435319549