Ndodhi edhe kjo: Nemanja Matiç e ka shar Shkodran Mustafin në Tunel i thot me pas kon une Sulmus tye ta …


Sipas nje burimi shum te afert me Faqen ton thuhet se Serbi Nemanja Matic e ka shar Shkodran Mustafin edhe i ka then se po te isha une Sulmues tye stkisha Llogarit qe je ne fush si qysh sta kem llogarit shqiprin tonde. Por shqiptari thuhet se i ka marr kto fjal me shum qetesi dhe vetem e ka ber Shqiponjen me Gishta dhe ka ikur per te Festuar bashk me Shokët. Raporton Daily Mail
maxresdefault-1