Prishet llamba, ndërpritet votimi (FOTO)

444-2

Në këto momente është prishur llamba dhe u ndërpre votimi që po zhvillohet në vendvotimin 2011 në Tearcë, raporton TetovaSot. Nga komisioni thonë se votimi do të ndërpritet dhe do të fillojë pas një ore, deri sa të rregullohet llamba. Vlenë të theksohet se edhe votues shqiptarë ka pasur në …

Artikulli i plotë »

Shokon Kallashi, vendos penisin në… (Foto)

kallashi1_1478250605-1672858

Valltarja e njohur, Donjeta Kosumi Kallashi, ka postuar dy fotografi mjaft domethënëse Në fotografinë e parë, asaj i është paraqitur në “fall” simboli i penisit, ku edhe ka shkruar “no comment edhe këtu me doli”, shkruan Express. Kurse në fotografinë e dytë, ajo ka vendosur një patëllxhan të zi dhe …

Artikulli i plotë »

Brohoritje antishqiptare në protestat para KSHZ-së në Shkup

protesta-shkup-780x439

Qindra mbështetës të partisë maqedonase në pushtet OBRM-PDUKM-së të drejtuar nga ish kryeministri Nikolla Gruevski, po protestojnë përpara Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ), prëcjell Telegrafi Maqedoni. Komisioni po shqyrton ankesat e parashtruara nga partia maqedonase në opozitë Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë, për parregullsi gjatë ditës së zgjedhjeve dhe veçanërisht …

Artikulli i plotë »