SKANDAL/ Drejtori i PS kërcënon punëtorin e tij: Të heq rrogën po shkove tek LSI!

Drejtorët e institucioneve që menaxhon Partia Socialiste në Durrës kërcënojnë punëtorët me bukën e gojës. Si asnjëherë më parë, kjo fushatë elektorale në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2017 po zhvillohet shumë, shumë e ashpër dhe pa rregulla loje. Në një audio-regjistrim të siguruar Panorama, konstatohet qartë kërcënimi që shefi i …

Artikulli i plotë »

Ngjarje shokuese ndodhi në Drenicë, kjo gjë e keqe i ndodhi kësaj figure të njohur publike (Foto)

Është sulmuar fizikisht kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje, Xhavit Drenori, raporton Gazeta NewBorn. Drenori është sulmuar në Drenicë. Këtë e ka bërë publike vetë Drenori. Ja potimi i tij: Gjakrat po nxehen ne Drenas. Miq, pata nje tetim sulmi fizik ne Drenas. Fale Zotit kishte edhe njerez tjere aty …

Artikulli i plotë »

Emocionuese: BlackLion publikon këngën ‘dridhëruese’ të quajtur z.Komandant (Video)

Reperi tashmë i njohur, Diamant Sinanaj, i cili për publikun njihet si “BlackLion” ka lansuar sot projektin e ri të titulluar “Z. Komandant”. Kënga ka për bazë trajtimin jo të duhur që u është bërë invalidëve të luftës së UÇK-së, sidomos nga bashkëluftëtarët e tyre. Tekstin dhe muzika e këngës …

Artikulli i plotë »