Dalin fotot lakuriq të banores së Big Brother, gjoksi pika e saj më e fortë

Kampionatit Europian të futbollit, të cilët e konsideruan si një nga tifozet seksi të Shqipërisë. Modelja 23-vjeçare nga Elbasani, e cila jeton në Milano është përfolur kohëve të fundit për zmadhimin e gjoksit, fakti që vetë modelja e ka mohuar. Megjithatë, në mbështetje të fjalëve të saj, Esterina ka realizuar …

Artikulli i plotë »

Zhvillim i paparitur ndodhi në vendin Kosovë, vetëm 20 orë para zgjedhjeve

Televizionet e mediat online janë ngutur që të përfundojnë emisionet e të heqin posterët reklamues të partive politike nga hapësirat mediale para mesnatës, duke menduar se heshtja zgjedhore fillon në mesnatë. Por, sipas Ligjit për Zgjedhje, heshtja zgjedhore fillon 24 orë para hapjes së vendvotimeve në ditën e zgjedhjeve. I …

Artikulli i plotë »

KISHTE VETËM EDHE DISA ORË JETË, MESAZHI I FUNDIT I SAJ PËR TË FEJUARIN I PREKU TE GJITHE ATA QE E LEXUAN (FOTO)

Një 25-vjeçare australiane ka ndarë një mesazh të trishtë në internet me miqtë dhe familjen e saj, pasi mori vesh se kishte vetëm disa orë për të jetuar. Pas një transplanti mushkrie të dështuar, Nardya Miller merr vesh se ka vetëm pak orë për të jetuar, pasi trupi i saj …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT: Si në filma, të shtëna me armë në Deçan, ka të plagosur

Në fshatin “Isniq” në Deçan është raportuar për të shtëna me armë si shkak I një mosmarrëveshje. Mësohet se pas një mosmarrëveshje i dyshuari ka qëlluar me armë viktimën mashkull duke i shkaktuar lëndime trupore. Viktima është dërguar në QKUK për trajtim të nevojshëm mjekësor ndërsa në vend-ngjarje janë gjetur …

Artikulli i plotë »

E kapi gjarprin që u përpoq të gëlltiste dhinë e saj, pronarja u detyrua të përdorte pushkën (Video)

Në Nigeri, nuk është e rrallë që në oborret e shtëpive të gjendet një piton, por reagimet e pronarëve të shtëpive nuk janë të njëjta. Dhe reagimet gjithsesi janë të ndryshme, përcjell Telegrafi, kur gjarpërinjtë rrezikojnë familjarët ose edhe kafshët e tyre. Në një situatë të tillë është gjendur një …

Artikulli i plotë »