GJYQI/ TRE DITË RRESHT SEKS, PASTAJ STUDENTJA I RRËFEHET SË ËMËS: SHQIPTARI MË PËRDHUNOI

Pas një fundjavë romantike me një vajzë, një mirëmbajtës shqiptar është akuzuar për përdhunim. 27-vjeçari ka kaluar fundjavën në banesë me një 20-vjeçare zvicerane. Ngjaja ka ndodhur në shtator 2014, në Zvicër. Të dy kanë kryer seks gjatë mbrëmjeve të së premtes, të shtunës dhe të dielës, raportojnë sot mediat …

Artikulli i plotë »

SHIKO SI PROVOKON KALIMTARET KJO VAJZE BUKUROSHE…SHIKO NE REAGIMIN E TYRE…!!

Është krejtësisht e vështirë nëse një i huaj papritmas prek dorën tënde, veçanërisht kur preket me të njëjtën gjini. Kjo video e qeshur shaka ndoshta shpjegon të gjitha. Imma Pirone dhe Luca Iavarone po bëjnë grumbullime serioze në internet për eksperimentin e tyre social “Prekja e një të huaji” nën …

Artikulli i plotë »

Ka mbështjellë flokët përreth shiritit dhe ka shkuar të flejë gjumë: Në mëngjes është dukur e mrekullueshme! (Video)

Nëse kërkoni mënyrë të shpejtë dhe të thjeshtë që të rregulloni flokët shkëlqyeshëm, atëherë ky shirit për flokë është mu për ju. Duke filluar me flokët e palara, kjo vajzë ju tregon mënyrën e shkëlqyeshme që brenda natës, me ndihmën e dy shiritave të flokëve të keni kaçurrela të mrekullueshme. …

Artikulli i plotë »