Tiranë/ Polici i lë të gjithë pa mend tek ish stacioni i trenit, ndalon makinën në mes të rrugës dhe bën atë që nuk ua merr mendja / VIDEO

Të gjithë e dimë se sa të “egër” mundohen të jenë policët me qytetarët e shkretë që për të mbaruar ndonjë punë apo hall e lënë makinën me bllokazh pranë ndonjë rruge për disa minuta. Ata sillen si gjahtarë që sapo kanë pikasur viktimën e tyre dhe shkojnë ta gjobisin.Por …

Artikulli i plotë »

Djali i saj ndërroi jetë vetëm pas 14 muajsh, arsyeja pse nëna publikoi foton e tij në çastet e fundit të jetës do ju lë pa fjalë!

Djali i saj ndërroi jetë kur ishte vetëm 14 muajsh për shkak të meningjitit, por nëna e tij vendosi të publikoi foton e të voglit në momentet e fundit të jetës, për të sensibilizuar opinionin publik lidhur me sëmundjen e cila shpesh nënvlerësohet. Gaynor McConnell është një 33- vjeçare angleze …

Artikulli i plotë »