Disa nga emrat e kandidatëve të Nisma për Kosovën që kanë siguruar vota për tu bërë deputetë!

Ka përfunduar numrimi i votave për subjektet dhe koalicionet parazgjedhore nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Nga rezultatet del se koalicioni PDK-AAK-NISMA ka fituar zgjedhjet, i pasuar nga Lëvizja Vetëvendosje e në vend të tretë del të jetë LDK-AKR-Alternativa, shkruan Gazeta NewBorn. Gazeta NewBorn, ka publikuar sot gjatë ditëes listat me …

Artikulli i plotë »

E shikon të dashurën duke e tradhtuar me tjetrin, reagimi i tij do ju prekë në zemër (Video)

Një i ri prej kohësh dyshonte se e dashura po e tradhton, dhe kështu për të shuar dyshimin kishte vendosur t’ia montojë një kamerë të fshehur për të testuar besnikërinë e saj ndaj tij.Por ajo çfarë është më interesante, është fakti se në këtë “lojë” e kishte përfshirë edhe babanë …

Artikulli i plotë »

Pamjet që po çuditin të gjithë, motoçikleta lëviz me shpejtësi të madhe në autostradë – por pa shofer (Video)

Një moment paksa i pazakontë është filmuar, ku shihet një motoçikletë duke lëvizur në autostradë – por pa shofer. Një pasagjer që ishte brenda një veture, ka filmuar momentin bizar kur motoçikleta lëviz me shpejtësi të madhe nëpër një autostradë në Francë, Në fillim të videos, shihet motoçikleta e zezë …

Artikulli i plotë »