Noizy-Cozman: Kush e nisi rrahjen e cili politikan shumë i njohur u përpoq t’i ndajë?

Nga dëshmitarë okularë, Prive.al ka arritur të mësoj detajet e hollësshme të incidentit. Sic i kanë treguar Prive.al, persona pranë incidentit, Noizy ka qenë i shoqëruar nga 10 persona teksa me veturë ka ardhur Cozman dhe miku i tij i ngushtë, Albert Krasniqi. Të parët që kanë filluar me goditjet, …

Artikulli i plotë »

LAJMI MESNATES: Troditet Kosova sapo ndodhi ka edhe te vdekur… Ngushllime familjarve!

Një aksident fatal ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kosovë, në autostradën Prishtinë-Prizren. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person, ndërsa një tjetër ka mbetur i lënduar rëndë, raportojnë mediat vendase. Mbeten të paqarta shkaqet e aksidentit dhe identiteti i personave të përfshirë në të. Gjatë aksidentit janë …

Artikulli i plotë »

Mulla Osmani i ‘bie shuplakë’ Milaim Zekës në emisionin n’Kosovë Show (Video)

Këtë javë mysafirë në emisionin n’Kosovë Show, i cili transmetohet çdo të dielë në televizionin First Channel është Sabri Fejzullahu, Milaim Zeka e Mulla Osmani nga Drenasi, njofton Gazeta NewBorn. Aktori dhe udhëheqësi i këtij emisioni, Shpetim Desku, ka sjellur befasi në këtë emision. Replika e kundër replika ka pasur …

Artikulli i plotë »