Rrëfimi i një eskorte luksi, çfarë ndodh brenda dyerve të hotelit për 350$ në orë?

Termi eskortë, është një term i moderuar për të përshkruar prostitucionin e luksit në ditët e sotme. Një eskortë, ndryshe nga një prostitutë, ka benefite të shumta dhe mbi të gjith çmim më të lartë. Për “The Mirror”, ka pranuar të rrëfejë disa prej mistereve të këtij profesioni një prej …

Artikulli i plotë »

‘O vetëm do bukë dhe një dhomë ta kisha për këta fëmijë, ju lutëm të gjithëve të më ndihmojnë për hatër të këtyre fëmijëve’

“Unë dua bukë edhe një shtëpi, nuk kamë ngrenë bukë as qumësht. E dua dhomën me kukulla”, tha Lule Avdiu. Jasemini dhe Luja nuk po qajnë për lodra… Ka dy ditë që nëna e tyre Laureta nuk ka mundur që t’iu shtroj sofrën. E kjo situatë, është bërë përditshmëri në …

Artikulli i plotë »

Djali i Thaçit tregon se është bërë burrë, kështu nuk e keni parë deri tash!

Ashtu si babai i tij presidenti Hashim Thaçi, edhe Endriti ka kujdes mjaft për trupin e tij.Endriti është frekuentues i rregullt i qendrave të fitnesit në kryeqytet, ndërsa rrallëherë e tregon këtë siç bëjnë të rinjët e zakonshëm përmes fotografive.Por në një fotografi të publikuar nga trajneri i tij, Endriti …

Artikulli i plotë »

“A ke patentë më trego të drejtën mu…”, shoferi i zgjat 20 mijë lekëshin policit: Po…(Video)

Një shofer në Tiranë është arrestuar nga Policia teksa drejtonte mjetin pa leje qarkullimi. Ai është M.Qershori, 28 vjeç dhe u ndalua për testin e alkoolit. Mirëpo aty policia zbuloi se ai nuk kishte leje qarkullimi. “A ke patentë, më trego të drejtën mu. Leje qarkullimi?”, e pyet polici. Shoferit …

Artikulli i plotë »