Harrojeni viagrën, kjo pije do bëj që partnerja juaj të mos ju harrojë kurrë për seksin e bërë

Shpesh herë marrëdhëniet seksuale janë ato që përkufizojnë një marrëdhënie në tërësi. Çdokush ka një epsh seksual të ndryshëm. Epshi juaj seksual gjithashtu mund të ndryshojë nga një ditë në tjetrën në varësi të humorit tuaj, atmosferës por edhe produkteve që konsumoni. Si të ndizni pasionin në një lidhje të …

Artikulli i plotë »

Zbulohet diçka e papritur për Vlora Çitakun dhe Hashim Thaçin: Publikohet video kur ata … (Video)

Pak kush e mendon se ambasadorja e Kosovës në SHBA, ka kohë që ka qenë e angazhuar në politikë, edhe pse jo drejtëpërdrejt, Vlora Çitaku në vitet 1998-99, ishte gjithmonë përkrah presidentit të Kosovë Hashim Thaçit, i cili në atë kohë ishte përfaqesus politik i UÇK’së, shkruan Magazina.al Në çdo …

Artikulli i plotë »

Prindërit e një fëmije e kuptojnë se janë kushërinj në transmetim të drejtpërdrejtë (Video)

Një çift përmes një emisioni në transmetim të drejtpërdrejtë kanë kuptuar se janë kushërinj, edhe pse tani kanë një djalë të porsalindur Të pranishëm në emision ishte nëna e vajzës e cila tregonte për lidhjen e tyre familjare. Vajza, vazhdimisht e akuzon pse nuk I kishte treguar më herët për …

Artikulli i plotë »