Wednesday , 22 February 2017

E “tradhton” tavolina, prezantueses i dalin në “shesh” të brendshmet (Video)

Një prezantuese e bukur e lajmeve papritmas iu servoi shikuesve më shumë seç duhet gjatë emetimit të lajmeve, pasi aksidentalisht iu panë të brendshmet përmes tavolinës. 38-vjeçarja Costanza Calabrese po prezantonte emisionin informativ të natës në kanalin italian TG5. Pas një bisede të shkurtër me një mysafir përmes lidhjes telefonike, …

Artikulli i plotë »

Mendonte se i dashuri po i propozon martesë për Shën Valentin, por kur e hapi kutinë e unazës mbeti e shokuar me atë që pa (Video)

Një video gazmore është shfaqur në internet, në të cilën shihen burrat duke u tallur me partneret e tyre në mënyrën më mizore të mundshme. Në videon 35 sekondëshe ata mundohen t’i mashtrojnë kinse për Shën Valentin po u dhurojnë unaza për martesë, por në fakt brenda kutisë gjendeshin të …

Artikulli i plotë »

E rrallë, një grua 64 vjeçare lind binjakë, ja gjëndja e tyre shëndetësore (VIDEO)

Në qytetin Burgos, në veri të Spanjës, një grua 64 vjeçare ka lindur binjakë, raporton Anadolu Agency . Mediat spanjolle lajmërojnë se gruaja M.I.A. mbeti shtatzënë pasi në SHBA iu nënshtrua fertilizimit in vitro. Binjakët, djalë dhe vajzë, i lindi përmes ndërhyrjes cezariane në spitalin Recoletas në Burgos. Nëna dhe …

Artikulli i plotë »