Pamje të reja Kallashi zbulon të dashurin e saj ja kush ështe ai (FOTO)


Duket se Kallashi më në fund ka gjetur dashurinë e saj.
Janë të shumta fotot që ajo publikon në rrjetet sociale së bashku me të.

Në fakt nuk bëhet fjalë për një dashuri mes një mashkulli dhe femër, por mes saj dhe qenushit të saj të cilin e ka emëruar “Zoi”.

Kallashi për nder të festës së Vitit të Ri, e mban në prehër Zoin pranë bredhit të stolisur. /10minuta/
kallashi32
kallashi-1_1483440985-3807228