Po zhvillohet ahengu i dasmës, kështu duket nusja dhe djali i Shyhrete Behlulit (FOTO+VIDEO)


Shyhrete Behluli sonte po e marton djalin e saj Kushtrim Salihun me nusen Leartën.Ahengu i dasmës sapo ka filluar, me ç’rast në njërën nga sallat e dasmave janë mbledhur familjarë e miq të familjes Salihu, transmeton parrotlla.net

Nusja dhe dhëndri tashmë kanë arritur në sallë, ndërsa Shyhretja e priti nusen me këngën e saj ‘’Hajde nuse reja jeme’’.
dasma-848x478

14528335_1210921635595933_1616778300_n

14555865_1210921802262583_1939112471_n

14555933_1210921628929267_121778453_n