Sapo ndodhi një tragjedi ne Pejë të Kosovës Treni Godet nje grua Pamje të Renda (VIDEO+18)


Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Pejë, ku treni ka shtypur një grua gjatë ditës së djeshme
Policia nga rajoni i Pejës e ka konfirmuar lajmin për Gazetën Express rastin, ndërkohë që në fotot e siguruara nga Gazeta Express shihet se e aksidentuara, që ka mbetur e vdekur në vend, është copëtuar nga treni.
Zëdhënësi i Policisë në Pejë, Xhevat Ibraj, ka thënë se në vendin e ngjarjes tashmë ka dal prokurori, si dhe policia është duke e hetuar rastin.
“Në vendin e ngjarjes tashmë ka dal prokurori. Të gjitha rrethanat e kësaj vdekje do të bëhen të ditura me kohë”, ka thënë Ibraj. /GazetaExpress/
13

tre

tre3