Shokon Kallashi, vendos penisin në… (Foto)


Valltarja e njohur, Donjeta Kosumi Kallashi, ka postuar dy fotografi mjaft domethënëse
Në fotografinë e parë, asaj i është paraqitur në “fall” simboli i penisit, ku edhe ka shkruar “no comment edhe këtu me doli”, shkruan Express.

Kurse në fotografinë e dytë, ajo ka vendosur një patëllxhan të zi dhe dy domate, mirëpo shokuese është se ku.

Shikoni fotografitë:
foto-1-8980_1478250711-4821386

kallashi1_1478250605-1672858

kallashi2_1478250610-653397