Skandal, publikohet video e yllit të premier Liges duke bërë seks (Video)


Një video e çuditshme seksi, me protagonist kryesor Hulk Hogan, mikun e tij të ngushtë Bubba ‘Sfungjeri i Dashurisë’ dhe ish- gruan e tij, ka dalë online.

59 vjeçari, që ka pranuar se është në këtë video, shihet duke bërë seks me gruan brune. KETU – HULK HOGAN duke bere sex VIDEO

Sipas Radar Online, femra në video është Heather Clem, ish- gruaja e shokut të ngushtë të Hulk Hogan, një DJ i njohur si DJ Bubba.

Videoja është 30 minuta dhe aty shihet Hulk duke bërë seks pasi Bubba largohet nga dhoma.

Hulk e pyet brunen nëse ajo ka bërë seks atë ditë më Bubba-n.

Gjatë kësaj kohe Hulk merr një telefonatë nga i biri dhe ai në vend që të përgjigjet në telefon, shfryn: “Oh q…”.

Pas aktit seksual,KETU – HULK HOGAN duke bere sex VIDEO Hulk i thotë gruas se ndjehet si një derr.

Ndërsa del nga dhoma, ai i thotë gruas se ajo ishte e nxehtë.

Mendohet se video është regjistruar pas ndarjes së Hulk nga gruaja e tij, Linda, në vitin 2007.
skandal_publikohet_video_e_hul