Tronditet Florida Sapo ndodhi Shtohen numri i të vdekureve (VIDEO)


Raportohet se është rritur numri i të vdekurëve nga të shtënat në Aeroportin e Floridas nga një i armatosur.

Mediat ndërkombëtare bëjnë të ditur se deri më tani të paktën tre persona kanë vdekur dhe nëntë të tjerë janë lënduar, transmeton Express.

Personi i armatosur njoftohet se është kapur nga policia. /Express/
florida_1483728666-6064499